ART / Oil paintings / Oil painting 13568459
nr 1356 8459
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature. Oil on canvas, 31x46cm, crazings, colour loss, damaged.
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 31x46cm
Condition: krackeleringar, färgbortfall, skadad
SEK 300
Monday October 26 2020
at 18:14:03
23/10 11:38:30
250 kr
26/10 17:51:46